İster küçük bir işletme, ister bir ajans işletiyor olun, ister büyük bir şirkette şirket içi pazarlamacı olun, büyüme kesinlikle öncelikler listenizde yer alır.

TRAFİK, SATIŞLA AYNI ŞEY DEĞİLDİR.

Birçok kişi yalnızca kendi web sitelerine trafik oluşturmaya odaklanma tuzağına düşüyor. Ancak unutulmaması gereken şu ki, SEO aracılığı ile büyüme; ziyaretçileri müşteriye dönüştürme bilimidir!

service-digital-growth

Dijital büyüme nedir?

Basitleştirilmiş olarak dijital büyüme, web sitesi trafiğini artırmak, potansiyel müşteriler oluşturmak ve bu potansiyel müşterileri kredilere ve mevduata dönüştürmektir.

İşletmenizi büyütmek için dijitali nasıl kullanacağınızdan tam olarak emin değil misiniz?

İşte İstanbul Google SEO Ajansı olarak markaların vizyonlarını gerçekleştirmelerine olanak sağlamak için dijital büyümelerine yardımcı oluyoruz. Yeni başlayanlar, küçük işletmeler ve onlara yenilikçi dijital çözümler sağlayan küresel markalarla ortaklık yapıyoruz.

Dijital değerinizi hesaplamanın kısaca formülü:

Db = Dd x (pG – nG)

Dijital Değer (Dd): Dijital varlığınızın başarısını ölçmek için kullanılan metrik birim.

Dijital Güçler (pG ,nG ): Dijital büyümenin gidişatını etkileyen pozitif ve negatif faktörler.

Dijital Büyüme (Db): Dijital değerinizin zaman içerisinde artıp azalması.

Dijital, imkansızı yapma, bağlantısız olanı bağlama ve insanları beklenmeyeni beklemeye sevk etme gücüne sahiptir. İnternete daha fazla insan eriştikçe, dijital varlığınızı şekillendirmek gittikçe daha önemli hale geliyor.


Bugün dünya kaotik, parçalanmış ve öngörülemez. Markaların anlam, tutarlılık ve eksantrikliğe sahip olarak odaklanmaları gerekir. Markanızı bir deneyime dönüştürüyor, benzersiz hikayenizi aktarıyor, önemli hale getiriyoruz.


İşletmeniz, sağladığınız deneyimlere ve kurduğunuz bağlantılara dayanır. Lider dijital pazarlama ajansı olarak, markanızı yükseltmek için daha hızlı ölçeklemenize, daha akıllı davranmanıza, daha derinlemesine etkileşim kurmanıza ve müşterilerinizle daha fazla bağlantı kurmanıza yardımcı olacağız.

Dijital Büyüme
svgexport-2yeni

UZMANLIĞIMIZ

Dijital Büyüme

İşte Google SEO Ajansı olarak markaların vizyonlarını gerçekleştirmelerine olanak sağlamak için dijital büyümelerine yardımcı oluyoruz. Yeni başlayanlar, küçük işletmeler ve onlara yenilikçi dijital çözümler sağlayan küresel markalarla ortaklık yapıyoruz.

UI / UX tasarımı

Biz, gerçek insanlarla etkileşim kurmak için iş ve tüketici uygulamaları oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir UX tasarımcıları ekibiyiz. Kullanıcı odaklı web tasarımlarımızla müşterilerimizin markalarını önce anlar, sonra sorunları tanımlar ve çözüme yönelik gerçekçi fikirler sunarız.

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, içerik pazarlaması ve SEO için Türkiye'nin lider ajansıyız. Olağanüstü sonuçlar üretiyoruz. Diğerleri tasarım veya şablonlu yaklaşımları vurgular, ancak biz yapmıyoruz, gelirinizi artırmayı da garanti ediyoruz.

Web Tasarımı ve Geliştirme

Daha iyi bir kullanıcı deneyimi oluşturarak web sitenizi geliştirin. Potansiyel müşterileri ve satışları optimize etmek için masaüstü ve mobil uyumlu, web sitesi tasarımınız için en iyi uygulamaları sunalım.

    Call Now Button
    İstanbul Google SEO
    Bizi Arayın! : 0850 888 46 41