İçerik pazarlama, müşteri portföyünüzü genişletebilmek için içerik pazarlama ajansımızın gücünden faydalanın.

İçerik pazarlama

Web sitenize beklediğiniz trafiği alamıyor musunuz? Sitenize giriş yapan hemen çıkma oranından memnun değil misiniz? Siteniz için oluşturduğunuz içeriklerin, sitenize yazarak paylaşmayı mı istiyorsunuz? İçeriklerinizin viral olmasını mı bekliyorsunuz?

İçerik ajansı olarak web sitenizde ve blogunuzda yer alacak şekilde cevap hazırlıyor ve yönetiyoruz. Tabii ki bundan önce hedef kitlenizi inceliyor ve onlar için ses stratejisini oluşturuyoruz. Hazırlanan bütün konuşma prensiplerine uygun ve okunabilirlik oranını yüksek seviyede tutacak şekilde dizayn ediyoruz. Yaptığımız web sitenize gelme hareketlerini düzenli olarak size raporluyoruz.

service-digital-growth

Neden içerik pazarlama hizmetlerinden yararlanmalısınız?

İnternet içerikte boğuluyor. Tek bir web sitesi, rakipler arasında bu kadar kolay kaybolurken nasıl dikkat çekebilir? Cevap, içeriğinde yatmaktadır.

Profesyonel içerik üreticilerinden oluşan ekibimiz (içerik yazarları, grafik tasarımcılar, video grafikerler, fotoğrafçılar ve dijital pazarlama uzmanları da dahil), markanızı gerçekten yansıtacak, kullanıcıları bu doğrultuda memnun edecek, bilgilendirecek ve harekete geçirecek orijinal, yüksek kaliteli yazı, resim, ses ve videolarla ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve uzmanlığınızı sergilemenize yardımcı olacak.

Blog gönderileri, incelemeler, makaleler veya sosyal medya etkinlikleri şeklinde güçlü, ilgi çekici, bilgilendirici ve taze içerik oluşturma yoluyla, şirketinizi ve markanızı öne çıkarırken ulaşmak istediğiniz kişileri hedefleyen SEO kampanyaları yürütebiliriz.

İstanbul Google SEO ve Dijital Pazarlama

YAKLAŞIMIMIZ

Kurumsal blog yönetimi

Kurumunuza ait bir blog, hedef kitlenizi belirleyen,
sizi ve şirketinizi anlatan, hem yeniden pazarlama reklamları için kullanılabilecek bir hedef kitle oluşturmak hem de veri toplama kampanyaları kurgulamak adına en etkili seçenektir.

Metin Yazarlığı

İnternet içeriklerle boğuluyor. Tek bir web sitesi, rakipler arasında bu kadar kolay kaybolurken nasıl dikkat çekebilir? Cevap, içeriğinde yatmaktadır. İçeriğin yalnızca hedeflenmesi, anahtar kelimeye dayalı, yeni ve ilgi çekici olması değil, aynı zamanda ziyaretçileri sürü halinde çekmesi, araştırmaları teşvik etmesi ve bunları tekrarlanabilir satışlara dönüştürmesi gerekir.

Grafik tasarım ve Sosyal medya

Her geçen gün sosyal ağlarda ve video sitelerinde daha da artan video tüketimini, şirketinizin uygun çözümlerle destekleyerek kurguluyoruz. Sosyal Medyanın geçen gün kupasına girme, sponsorlu kampanyalarda kullanılabilecek sosyal medya paylaşılıyor. Real Time içerikler ve Katma Değerli içerikler diye tabir ettiğimiz değer yaratan içerikler önceliğimiz.

Ücretsiz Analiz – SEO Analiz Araçlarımız, web sitenizi ve dijital pazarlama çabalarınızı optimize etmenize yardımcı olacak eyleme geçirilebilir bilgiler sunar. PDF formatında Ücretsiz SEO Analiz Raporu da indirebileceğiniz sayfamızdan sitenizin SEO sorunlarını ve puanınızı öğrenin.

    Call Now Button
    İstanbul Google SEO
    Bizi Arayın! : 0850 888 46 41