İstanbul SEO Olarak Hizmetlerimizle Site Sıralamanızı Yükseltebilir, Trafiğinizi Artırabilir ve Çok Daha Büyük Satışlar Elde Edebilirsiniz.

Atik, işlevlerarası ekipler, markaları müşterilerle bir araya getirmek ve daha hatırlanabilir deneyimler yaratmak için entegrasyon kurmalıdır. Bu işbirliği ve yenilik, Dijital Değerinizin artırılmasında ve anlamlı bir Dijital Büyüme ortaya çıkarmamızda kilit öneme sahiptir.

digitalgrowth-simple-arrowup

UZMANLIĞIMIZ

Dijital Büyüme

İster küçük bir işletme, ister bir ajans işletiyor olun, ister büyük bir şirkette şirket içi pazarlamacı olun, büyüme kesinlikle öncelikler listenizde yer alır. Birçok kişi yalnızca kendi web sitelerine trafik oluşturmaya odaklanma tuzağına düşüyor.

Dijital Pazarlama

Deneyimli dijital pazarlamacılarımızın ve geliştiricilerimizin yardımıyla, sektörünüzü anlamak ve beklentilerin ötesine geçen eksiksiz bir dijital strateji oluşturmak için zaman ayırır, size performans gösteren, geleceğe dönük çevrimiçi platformu sunarız.

UI / UX tasarımı

UI / UX Tasarımı; Kullanıcı odaklı tasarım, markanın ve hedef kitlenin kavranmasını, sorunların tanımlanmasını ve bu sorunların çözülmesi için yaratıcı ve veri güdümlü yollar ortaya koymayı gerektirir.

Web Tasarımı ve Geliştirme

Herkes için uygun maliyetlerle estetik web siteleri yaratıyoruz. Tüm web sitelerimiz tamamen kullanıcı dostu ve SEO ile optimize edilmiştir, işletmenizin müşteriler tarafından Google ve diğer arama motorlarında bulunabilmesini sağlar.

down-arrow

YAKLAŞIMIMIZ

Harika bir ürün satıyorsunuz, ne yazık ki tıpkı binlerce kişi de öyle. Peki kimin ürünü rağbet görür? İşte burada devreye giren Google gibi arama motorları, alıcılara hangi sitelerin en alakalı ve güvenilir olduğunu söyler. Dolayısıyla binlerce aynı ürünü veya hizmet satan markalardan farkınızı SEO ile kanıtlayabilirsiniz.

4Phase-Nodes-Horizontal-1

Rakip analizi

Anahtar kelimeleri belirlemek için çevrimiçi pazarı analiz ederiz. Onlara sahip olduktan sonra, ana rakiplerinizi belirler ve içeriğinizin onların sundukları ile eşleştiğinden emin oluruz.

Anahtar Kelime Stratejisi

Bir PPC şirketi ile çalışıyorsanız, hesaplarını analiz eder ve dönüşümlerinizi artıran sorguları tanımlayan anahtar kelimeleri ve arama terimi raporlarını buluruz.

Metin Yazarlığı

Sayfa içi fırsatlar görürsek, ekibimiz arama motoru algoritmalarında yapılan son güncellemelere uygun olarak anahtar kelimeler eklemek için içeriğin bir kısmını veya tamamını yeniden yazacaktır.

Web Sitesi Denetimi

Tüm engelleri belirlemek ve sayfa içi fırsatları keşfetmek için teknik bir denetim gerçekleştiriyoruz. Bu, yeni içeriğin etkisini en üst düzeye çıkarmaya ve en yeni arama motoru algoritmalarından yararlanmaya yardımcı olur.

    Call Now Button
    İstanbul Google SEO
    Bizi Arayın! : 0850 888 46 41