Son on yılda sosyal medya, günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Facebook ve Instagram gibi büyük platformların milyarlarca aktif kullanıcısından bazıları sizin de potansiyel müşteriniz.

Sosyal medya pazarlamacılığı

Hem organik hem de ücretli sosyal medya pazarlamasını kullanarak, yalnızca markanızın bilinirliğini artırmak veya yepyeni bir kampanya başlatmak isteyip istemediğinize bakılmaksızın, müşterilerinizi web'de yaşadıkları yerleri hedefleyebiliriz.

Sosyal Medya - Ücretli Reklamcılık

Sosyal Medya Yönetimi

2019'da, 18-34 yaşları arasındaki yetişkinlerin% 95'inden fazlası sosyal medya ağları aracılığıyla bir markayı takip etme olasılıklarının daha yüksek olduğunu söylüyor. Peki sizin işletmeniz ne kadar görünür?

Sosyal medya, müşterilerin işletmeler ve markalarla çevrimiçi etkileşimde bulunma şeklini değiştirdi. İstanbul SEO olarak, en son trendlere öncülük eden ve her şeyi değiştirip fark edilmenizi sağlayan son teknoloji bir sosyal medya pazarlama ajansı olmaktan gurur duyuyoruz.

UI / UX Tasarımı

Facebook Pazarlama

Dünyadaki en büyük çevrimiçi kullanıcı tabanına sahip olan Facebook, çoğu markanın sosyal medya stratejisinde önde hatta merkezinde yer alıyor.

Instagram Pazarlama

Doğası gereği görsel bir sosyal ağ olan Instagram, tüketiciye dönük çoğu marka için doğrudan bir pazarlama kanalı görevi görmektedir.

YouTube Pazarlama

Youtube'da diğer sosyal ağlar kadar kitlesi ve müşteri kazanma konusunda reklamlarda tercih edilen platformlar arasında yer almaktadır.

Ücretsiz Analiz – SEO Analiz Araçlarımız, web sitenizi ve dijital pazarlama çabalarınızı optimize etmenize yardımcı olacak eyleme geçirilebilir bilgiler sunar. PDF formatında Ücretsiz SEO Analiz Raporu da indirebileceğiniz sayfamızdan sitenizin SEO sorunlarını ve puanınızı öğrenin.

UZMANLIĞIMIZ

Medya Üretimi

Hizmet ve ürünleriniz tanıtmak ve müşterilere anlatmak için fotoğraf ve video içerikleri en etliki yöntemlerdir. Müşterilerinizin hizmetlerinizi anlamalarına ve size geri dönmelerine yardımcı olan içerikler üretiyoruz.

Kurumsal Web site Tasarımı

Kullanıcı dostu ve estetik web tasarımı, kullanıcıları, hangi cihazda olursa olsun, hedeflerine götüren çekici ve kusursuz bir yolculuk boyunca yönlendirir. Sonuçlara odaklanan gerçek insanlar için sezgisel web sitesi deneyimleri tasarlarız.

    Call Now Button
    İstanbul Google SEO
    Bizi Arayın! : 0850 888 46 41