Ücretli Reklamcılık - Tıklama Başı Ödeme (PPC) Yönetimi

PPC, dikkat çekmenin yanında aynı zamanda ziyaretçileri müşteriye dönüştürmenin harika bir yoludur.

Müşterilerinizi neyin harekete geçirdiğini anlamak, İstanbul SEO’daki stratejimizin bir parçasıdır ve bu nedenle PPC yaklaşımımız verileri merkeze yerleştirir. Ekibimiz önceki kampanyaları değerlendirecek ve geçmişte sizin için nelerin başarılı olduğunu görecek. Bundan müşterilerinizin eylemlerine en iyi uyan kampanyayı oluşturacağız. Müşterilerinizin çevrimiçi olarak nasıl davrandığını görebilmemiz için bir alıcı kişisi belirlemenize yardımcı oluyoruz, böylece reklamlarınızın hitap etmesi gereken temel terimleri hedefleyebiliriz.

Sosyal Medya - Ücretli Reklamcılık

Ücretli Reklamcılık Çözümleri

Anahtar Kelime Araştırması

Harika içerik pazarlaması hedef kitlenizin ilgisini çeken, sorularını yanıtlayan, onlara faydalı bilgiler veren ve arkasındaki bazı sağlam SEO ilkeleri ile oluşturulmuş içerik oluşturmakla ilgilidir. Ancak bugün piyasada çok fazla içerik var bu nedenle içerik pazarlamanızın marka bilinirliğinizi artıracak ve çevrimiçi ortamda bulunmanızı sağlayacaksa öne çıkması gerekiyor. İçerik pazarlama hizmetlerimiz burada devreye giriyor.

Metin Yazarlığı ve Açılış Sayfası

İyi bir arama pazarlamacılığı kampanyasının temeli, arama motorundan sitenize sağlıklı bir alakalı trafik hacmi sağlama potansiyeline sahip olmalarını sağlamak için doğru anahtar kelimeleri seçmektir. Potansiyel müşterilerinizin kullandığı terimleri bulmanıza yardımcı oluyor ve potansiyel trafik ve rekabet arasında doğru dengeye sahip olmalarını sağlıyoruz.

Analiz ve Optimizasyon

Google AdWords yönetim şirketinizden güçlü bir strateji vaadinden daha fazlasına ihtiyacınız var, bu nedenle kampanyanızdaki ilerlemeyi göstermek için düzenli raporlar hazırlıyoruz. Bu rapor, ne yaptığımızı ve PPC kampanyanızın ne kadar iyi performans gösterdiğini içerecektir. Optimum başarı için, hesabınızı izlemeye ve sürekli sonuçlar için çabalarımızı optimize etmeye devam ediyoruz. Büyük ve küçük tüm değişiklikleri izliyor ve gerektiğinde ince ayarlamalar yapıyoruz.

Ücretsiz Analiz – SEO Analiz Araçlarımız, web sitenizi ve dijital pazarlama çabalarınızı optimize etmenize yardımcı olacak eyleme geçirilebilir bilgiler sunar. PDF formatında Ücretsiz SEO Analiz Raporu da indirebileceğiniz sayfamızdan sitenizin SEO sorunlarını ve puanınızı öğrenin.

Çeşitli yaratıcı ve teknik teknikler kullanarak müşteriler için PPC kampanyaları oluşturuyoruz. En rekabetçi sektörlerde bile başarılı stratejiler geliştirme konusunda uzmanız.

PPC, SEO'da başarısı kanıtlanmış bir seçenek

(PPC) reklamcılığı, kapsamlı arama motoru optimizasyonu stratejinizi güçlendirmenin ve arama motoru sonuçlarındaki internet varlığınızı artırmanın kanıtlanmış bir yoludur. İstanbul SEO'nun bir PPC reklam kampanyası ve PPC denetim analizi yürütmesiyle, sizi çevrimiçi olarak ararken işletmenizi keşfeden kişilerin sayısını anında artırmaya başlayabiliriz.

    Call Now Button
    İstanbul Google SEO
    Bizi Arayın! : 0850 888 46 41