UI / UX Tasarımı

UI / UX Tasarımı; Herhangi bir ürünün pazara hazırlıksız çıkmasını önlemek için hem kullanıcı deneyimi danışmanlarınız hem de uzman geliştiricileriniz olarak hareket edelim. Doğru UI ve UX ile işletmeniz, en iyi sonuçlar için yerleşik kullanıcı katılımına sahip olacaktır.

Düzgün ve derli toplu tasarımın markaların müşterileriyle daha iyi iletişim kurmasına yardımcı olduğuna inanıyoruz.

Yalın bir UX stratejisi izliyoruz ve kullanıcı durumlarını ve olası çözümlerini anlayarak işe başlıyoruz. Daha sonra bu araştırmayı temel tel çerçeveler oluşturmak için kullanırız ve ardından ardışık yinelemelerde prototipler üretir ve mükemmel dengeye ulaşana kadar gerekli her yerde değişiklikler yaparız.

Bu rutini takriben, hem görsel çekicilik hem de içerik açısından büyük puan alan etkileyici UX tasarımları oluşturuyoruz. Bir dizi tekrarlanan test ve optimizasyon yoluyla dengeli, yüksek etkili bir UX tasarımına ulaşıyoruz.

UI / UX Tasarımı

UI / UX TASARIMI YETKİNLİKLERİMİZ​

Kullanıcı Araştırması

Rakip Analizi

A/B & UX Test

Taslak & Prototipler

Açıklamalar & Bilgi Grafikleri

Teknik SEO

UI / UX TASARIM YAKLAŞIMIMIZ
UI & UX Hizmetleri, ürün tasarımı için mükemmel uyum

Ürünün kullanılabilirliğini sağlamak için harika UX ve UI el ele gider. Sonuçta, UI tasarım hizmetleri, kullanıcıların uygulamalarınızı sevmesini sağlayan şeydir, ancak hem kullanıcı hem de iş hedeflerinin uyumlu olmasını sağlayan UX tasarım hizmetleri. Ürünleriniz birlikte, pazarları ve izleyicileri için iyi konumlandırılmıştır!

 • Izgara Tabanlı Yapı
 • Navigasyon Yapısı

 • Renkler ve Duygular

 • Animasyonlar
 • Tasarım Hiyerarşisi

 • Mobil Ortam

   

Web Tasarım
UX Tasarımı

UI vs UX Tasarım Hizmetleri - Farkları nelerdir?

Kullanıcı davranışını anlamak her şeyin merkezinde yer alır. Yazılımın olabildiğince sezgisel, kullanımı keyifli ve duygusal olarak mümkün olduğunca ödüllendirici olması gerekir.

Kullanıcı Arayüzleri (UI), kullanıcıların ürünlerinizi nasıl deneyimleyebileceğini belirler. Olağanüstü işlevsellik veya arka uç bilgi işlem, hiçbir şeyin kullanıcıların çözümlerinizde kolayca ve sezgisel olarak dolaşamayacağı anlamına gelmez.

Kullanıcı Deneyimi (UX) ise daha geniş kullanıcı yolculuğuna bakar. Uygulamanın herhangi bir sorunu çözüp çözmediğini belirler, keyifli bir çözüm oluşturur ve nihayetinde onları kapsamlı iş hedeflerinizle uyumlu bir şekilde davranmaya teşvik eder.

Birleştirilmiş, UI ve UX, herhangi bir ürün başarısını sağlamak için gereklidir. İnsan kullanıcıların davranış kalıpları aracılığıyla piyasa geçerliliğini test eder. UI / UX tasarım hizmetleri, yeni bir uygulamanın hızlı bir şekilde başarılı olmasının nedeni olabilir – hatta başarısız bir uygulamanın hedef kitlesini yeniden yakalamasına olanak bile sağlayabilir.
UI & UX Tasarım Ajansımızın temelleri

UI ve UX danışmanlığımız aracılığıyla, kullanıcı ihtiyaçları ve iş hedefleri arasındaki örtüşmeyi belirleyebiliriz. Sonuçta, herhangi bir uygulamanın başarılı olması için her ikisinin de karşılanması gerekir.

Kullanıcı memnuniyetini göz önünde bulundurarak uygulamalar tasarlayıp geliştirerek, işletmenizin pazarda güncel kalmasını sağlıyoruz. Kullanıcı gereksinimlerini ve bu tür uygulamaları nasıl kullandıklarını anlayarak, işletmenizin sunduğu herhangi bir şeyin yaşamlarında bir rol oynamasını sağlamak için sorunlu noktaları belirleyebilir ve kaldırabiliriz – aynı zamanda sizin tarafınızdan da istenen sonuçları üretir.

UX Tasarımı ve SEO
UI / UX Tasarımı

UI tasarımı tipik olarak neleri içerir?

Herhangi bir görsel unsur, metin veya mikro etkileşim tasarlanmalıdır. UI’nin amacı sadece hoş bir estetik sağlamak değil, bunu işletmenin hedeflerini karşılayacak şekilde yapmaktır.

Geniş düzeyde, uzman kullanıcı arayüzü tasarımının gerekli olduğu birkaç temel alan vardır:

 • Izgara Tabanlı Yapı : Izgaralar, duyarlı tasarım ve modern cihazlar için çok önemlidir. Bununla, kolaylıkla ölçeklenen UI öğelerini uygulayabiliriz.
 • Navigasyon Yapısı : Bağlantılar, seklemeler ve menüler, bir uygulamanın veya yazılımın temel omurgasını oluşturur. Doğru yapıldığında, kullanıcılar asla kaybolmayacak ve ihtiyaç duydukları her şeyi her seferinde tekrar tekrar aramayacaklar.
 • Renkler ve Duygular : İnsanlar ince renk ipuçlarını fark ederler. Bu tonların ve tonların dikkatli bir şekilde uygulanmasıyla, davranışı yönlendirmek ve teşvik etmek için kullanıcı arayüzümüzü geliştirebiliriz.
 • Tasarım Hiyerarşisi :

  Bir ekranı ilk gördüğünüzde, kullanıcı arabirimi aracılığıyla ilk önce birincil öğeleri anlarsınız. Bu, eylem halindeki tasarım hiyerarşisidir.

Ux tasarımı tipik olarak neleri içerir?

Önce bir fikri test etmeniz veya doğrulamanız mı gerekiyor? UX prototipleri, her tasarımın nihai uygulamaya ulaşmadan önce onaylanmasını sağlar.

 • Kullanıcı Akışları ve Kullanıcı Haritaları : UX tasarım hizmetleri, uygulamada nereye gidebileceklerini göstererek kullanıcı yolculuğunu görselleştirir – bu da onlara en iyi nasıl rehberlik edeceğimizi planlamamıza yardımcı olur.
 • Kullanıcıları Anlamak : Bağlantılar, seklemeler ve menüler, bir uygulamanın veya yazılımın temel omurgasını oluşturur. Doğru yapıldığında, kullanıcılar asla kaybolmayacak ve ihtiyaç duydukları her şeyi her seferinde tekrar tekrar aramayacaklar.

 • Dönüşümleri İyileştirme : Harika UX, kullanıcıların satın alma, daha uzun süre katılım taahhüdü veya diğer eylemler olsun, istenen davranışı dönüştürme ve daha etkili bir şekilde elde etmelerini sağlar.
 • Sonuçları Ölçme : UX tasarım hizmetlerimiz bunları, tasarımın işe yarayıp yaramadığını test etmek ve yolculukta daha da iyileştirilebilecek noktaları vurgulamak için kullanır!

 • Test Etme : Kullanıcı testi, ürün piyasaya sürülmeden önce gerçek sonuçlar elde etmenin etkili bir yoludur. Bu, henüz geliştirme aşamasındayken tasarımın doğrulanmasında son bir adımdır.
UI / UX Tasarımı

Ücretsiz Analiz – SEO Analiz Araçlarımız, web sitenizi ve dijital pazarlama çabalarınızı optimize etmenize yardımcı olacak eyleme geçirilebilir bilgiler sunar. PDF formatında Ücretsiz SEO Analiz Raporu da indirebileceğiniz sayfamızdan sitenizin SEO sorunlarını ve puanınızı öğrenin.

UZMANLIĞIMIZ

Sosyal Medya içerik üretimi

Sosyal medya, müşterilerin işletmeler ve markalarla çevrimiçi etkileşimde bulunma şeklini değiştirdi. İstanbul SEO olarak, en son trendlere öncülük eden ve her şeyi değiştirip fark edilmenizi sağlayan son teknoloji bir sosyal medya pazarlama ajansı olmaktan gurur duyuyoruz.

web site içerik yazarlığı

Tek bir web sitesi, rakipler arasında bu kadar kolay kaybolurken nasıl dikkat çekebilir? Cevap, içeriğinde yatmaktadır.İçeriğin yalnızca hedeflenmesi, anahtar kelimeye dayalı, yeni ve ilgi çekici olması değil, aynı zamanda ziyaretçileri sürü halinde çekmesi, araştırmaları teşvik etmesi ve bunları tekrarlanabilir satışlara dönüştürmesi gerekir.

  Call Now Button
  İstanbul Google SEO
  Bizi Arayın! : 0850 888 46 41