kurumsal web tasarım ve dijital çözüm merkezine hoşgeldiniz

Herkes için uygun maliyetlerle estetik web siteleri yaratıyoruz. Tüm web sitelerimiz tamamen kullanıcı dostu ve SEO ile optimize edilmiştir, işletmenizin müşteriler tarafından Google ve diğer arama motorlarında bulunabilmesini sağlar.

Web sitenizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için, maksimum değer elde etmenize, sitenizin hızını artırmanıza, güvenliği artırmanıza, ziyaretçileri en üst düzeye çıkarmanıza ve sonuç olarak gelir elde etmenize yardımcı olan bir dizi tamamlayıcı hizmet sunuyoruz.

web-design-development-6

Kurumsal Web Tasarım ve Geliştirme

İnternet pazarının engin genişliğinde, web siteniz birincil gayrimenkuldür. İşletmeniz ister dijital yerli ister fiziksel bir mağaza olsun, çekici bir web sitesi, dünyaya kim olduğunuzu, ne yaptığınızı ve nasıl farklı olduğunuzu söyleme sorumluluğuyla görevlendirilmiştir.

Konuları önemli ölçüde daha zor hale getirmek için, bu marka sunumunun masaüstü, akıllı telefon, tablet ve hala alıştığımız diğer birçok cihazda duyarlı olması gerekiyor. Vay be! Şanslısınız ki, yukarıdakilerin hepsinde size yardımcı olabilecek önde gelen bir web tasarımı ve web geliştirme şirketiyiz.

İstanbul Google SEO ve Dijital Pazarlama

YETKİNLİKLERİMİZ​

Grafik Tasarım

Kurumsal WEB Tasarım 

Mobil Tasarım

Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonu

Metin Yazarlığı

WordPress CMS Geliştirme

Açık Kaynak Geliştirme

Otomatik İçerik Taşıma

Web Sitesi Desteği ve Bakımı

Hosting ve Otomasyon

YAKLAŞIMIMIZ

Kurumsal işletmelerin işlevsel olduğu kadar güzel de web siteleri oluşturmasına yardımcı olan, ulusal düzeyde bir web tasarım ajansıyız.

Web siteniz sahip en güçlü pazarlama araçlarından biri. İster ziyaretçilerinizle etkileşimde bulunmanız, ister dönüşümlerinizi artırmanız, ister kullanıcı deneyiminizi iyileştirmeniz gereksin size yardımcı olabiliriz. Biz tasarımcılar, yaratıcı yönetmenler, SEO’lar, içerik oluşturucular ve web geliştiricileriyiz. Tüm kolektif uzmanlığımızı özümsediğinizde, dikkate değer sonuçlar alırsınız ve ekiple çalışmanız kolay olur. Çarpıcı müşterilerimiz için çarpıcı web siteleri oluşturma konusunda uzmanız.

Web Tasarımı ve Geliştirme hizmetlerimiz şunları içerir:

 • Arama motoru optimizasyonu – SEO
 • Tıklama başına ödeme reklam yönetimi – Google Ads, Bing, Facebook ve LinkedIn vb.
 • Sosyal medya yönetimi – LinkedIn, Facebook, Twitter vb.
 • Web sitesi barındırma – Özel ve hızlı, İngiltere tabanlı sunucular
 • SSL güvenlik sertifikaları – Sitenizi ve verilerini korur ve Google’ın güvenlik beklentilerini karşılamanıza yardımcı olur.
design-motivation
Gurmania Projesi

Stratejik Olarak Tasarlanmış Özel Web Tasarımı

İstanbul merkezli işletmeler ve küresel markalar için pazar lideri web siteleri tasarlayan ve geliştiren alanında uzman web tasarımcılar ve SEO uzmanlarıyla çalışıyoruz. Estetik ve etkili web tasarımlarımız tamamen kullanıcı merkezlidir. Marka kimliğinize sadık kalarak, belirli kullanıcı kişiliklerinize göre tasarımlar oluşturuyor ve optimize ediyoruz.

Mobil öncelikli internet trafiği ve 5G kullanıcı tabanının artmasıyla, yanıt verme hızı tasarım stratejimizin merkezinde yer alıyor. Web sitelerimiz farklı cihazlara, ekran boyutlarına ve tarayıcılara uyarlanabilir. Kullanıcı deneyiminde işlevselliğin önemini anlamak için müşteri yolculuklarının ötesine geçiyoruz. Yükleme sürelerinden gelişmiş güvenlik özelliklerine kadar, web sitenizin her zaman üstün bir deneyim sunmasını sağlıyoruz.

Harekete geçirici mesajlar, trafiğinizi sorunsuz bir şekilde dönüşüm noktalarına yönlendirmede oldukça etkilidir. Bu nedenle, web tasarım sürecimizde stratejik yerleşimden görünüme kadar içeriğe büyük önem veriyoruz. İçeriğe hem bir web tasarım öğesi hem de önemli bir pazarlama aracı olarak odaklanıyoruz. Bir tasarım öğesi olarak, çevresiyle sinerjik bir şekilde çalışan içeriklere derinlik ve bağlam kazandırıyoruz. Bir pazarlama aracı olarak yaklaştığımız içeriklerimiz SEO değerini beslerken site içi etkinliği motive ediyor. 

Yaratıcı ve büyüleyici web tasarımlarıyla rekabetçi konumunuzu ve müşteri ilişkilerini geliştirin.

Web siteniz, erişiminizi genişletmede ve işinizi büyütmede çok önemli bir rol oynar. Değerinizi hızlı bir şekilde göstermek çok önemlidir… Neden?

 • Sitenize tıklayanların yarısından fazlası 15 saniye içinde kalmaya veya gitmeye karar verecek.
 • Çoğu ziyaretçi 50 milisaniye içinde siteniz hakkında bir fikir oluşturacak.

Bunu başarmanın en iyi yollarından biri, üstün web tasarımı optimizasyonudur. Söylendiği gibi, ilk izlenimi yaratmak için asla ikinci bir şansınız olmaz. Bu ilk izlenimin iyi bir izlenim olmasını sağlamak en önemli öncelik olmalıdır.

Eski ve kafa karıştırıcı web sitesi tasarımları, potansiyel müşterileri hayal kırıklığına uğratabilir, işletmenizin daha az profesyonel görünmesine neden olabilir ve arama sonuçlarındaki sıralamanıza zarar verebilir.

10 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren İstanbul SEO Ajansı uçtan uca dijital pazarlama hizmetlerinde uzmanlaşmış, özel olarak yönetilen, tam entegre bir SEO ve yaratıcı tasarım ajansıdır. İstanbul ilindeki yerel işletmelere ve aynı şekilde ulusal şirketlere profesyonel, yüksek performanslı tasarımlar sunabiliriz. İster küçük bir işletmeyi, ister bir Fortune 500 şirketini yönetiyor olun, markanızı ileri taşımak için doğru araçlara ve derin içgörülere sahibiz. Tam hizmet yaklaşımımız sizi doğru yöne yönlendirebilir.

soylu

Ücretsiz Analiz – SEO Analiz Araçlarımız, web sitenizi ve dijital pazarlama çabalarınızı optimize etmenize yardımcı olacak eyleme geçirilebilir bilgiler sunar. PDF formatında Ücretsiz SEO Analiz Raporu da indirebileceğiniz sayfamızdan sitenizin SEO sorunlarını ve puanınızı öğrenin.

  Call Now Button
  İstanbul Google SEO
  Bizi Arayın! : 0850 888 46 41